Dark Light

Dergoni mesazh..

Jemi ketu per t’ju pergjigjur cdo pyetje apo kerese qe keni. Plotesoni fushat me posht dhe dergoni mesazhin tuaj

Ose mund te kontaktoni direkt ne numrat tane te telefonit:

 

+355 69 32 32 373
+355 67 41 73 742

 

ose Whatsapp duke klikuar butonin me poshte.

 

 

Dyqani jone:

Rr. Kont Leopold Bertold
P2, SH1, AP 4, 1015
Tirane, Shqiperi

Orari jone

  • E Hene: 09:00 – 21:00
  • E Marte: 09:00 – 21:00
  • E Merkure: 09:00 – 21:00
  • E Enjte: 09:00 – 21:00
  • E Premte: 09:00 – 21:00
  • E Shtune: 09:00 – 21:00
  • E Diel: 09:00 – 15:00

Karriera me ne

Nese jeni te interesuar per nje vend pune ne LV4Tech dergoni CV tuaj ne: [email protected]

Duke qene se tregu i karta grafike eshte bere shum dinamik, stocku qe kemi ne dyqan eshte i limituar. LV4Tech mund te siguroje cdo model qe interesoheni me porosi ne nje kohe shume te shkurter. Nese jeni te interesuar mund te na lini emailin tuaj (dergo email ne [email protected] me text GPU Notification) dhe do te njoftoheni cdo dite per modelin,sasine dhe cmimin. .
+