,

Barracuda Krill Black RGB Rainbow Gaming | Membrane BGK-01114

Barracuda
Availability:

Ka stok


  • Gaming Keybaord RGB
  • Barracuda Krill Black
  • TKL Edition 10 key less
  • 87Keys with RGB backlight
  • Membrane, USB, US layout
  • Breathe Mode & Static RGB effects

2.000 Lekë

Ka stok

Bli Menjeher vetem kete produkt

Përjetoni lojëra të shkëlqyera me tastieren gaming Baracuda KRILL. Me 87 taste dhe anti-ghosting, ai siguron goditje të sakta të tasteve. Dizajni elegant i zi me dritën e prapme Rainbow rrit konfigurimin tuaj të lojërave. E përputhshme me Windows, Mac dhe Chrome OS.

Numri i tasteve: 87
Paraqitja kryesore: Tenkeyless
Lloji i tastit: Membrane
Anti-Ghosting: Po / 19 taste
Ndriçimi: Rainbow
Ngjyra: E zezë
Materiali: Plastike
Interface: USB 2.0
Këmbë shtesë në ngritje: Po
Gjatësia e kabllit (m): 1,5
Paraqitjet e disponueshme: US
Përmasat (mm): 367 x 141 x 35
Pesha (g): 470
Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 / 11, Mac OS, Chrome OS

SKU: BGK-01114 Kategori: , Etiketa: , ,
Peshë 1 g/kg
Brand

Barracuda

Condition

New

lights

Rainbow RGB

Warranty

No Warranty, but can be returned if faulty

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.