Rreth Nesh

Moto jone?! Cdo gje eshte e mundur!

Cfare bejme ne?

Realizimin e kerkesave apo projekteve qe klientet tane kane. Sistemet kompjuterike per lojra apo pune profesionale te cdo lloj kategorie. Duke filluar nga Entry Level deri ne Extreme apo Unique sipas kereses. Dhe te gjitha keto per cmimin me te mire ne treg.

Vizioni jone

Ofrimi i nje sherbimi unik per Shqiperine. Ndertimin e kompjuterave ne nje menyre komplet tjeter nga standarti. Pershtatjen per cdo lloj sistemi qe kerkohe. Perditesimin me Komponentet me te fundit dhe inovativ ne treg. Gjithmone me cmimet me konkuruese ne treg.

Eksprerience UNIKE!

A e dini se jemi te vetmit ne Shqiperi ku ju mund ta assembloni PC vete online? Hap pas Hapi dhe proces teresisht Automatik per tmos bere asnje gabim ne zgjedhjen e pjeseve. Por nuk mbaron me kaq, Nese ju keni deshire ta beni vete montimin e kopjuterit qe blini, do te keni mundesine ta beni vete VETEM TEK NE.

Politikat tona

Ne i kushtojme shume rendesi Transparences dhe Korrektesise me klientin. Koha dhe numri i klienteve gjithmone ne rijte e ka vertetuar qe jemi teper korrekt dhe transparent me Produktet dhe Sherbimet tona. Jemi gjithe kohen ne permirsim te kushteve tona te ofruara, Garancise qe ofrojme per produktet etj..

Garancia

Shume here kemi degjuar per kliente qe nuk jane te kenaqur me garancine e nje produkti qe e kane blere diku tjeter. Produktet mund te jene te njejta ne dyqane te ndryshem por Supporti dhe Garancia qe ofrojme ne jane te nje Standarti Europian. Operojme me stilin “No Question Asked” nese nje produkt shfaq probleme garancie dhe ofrojme menjehre riparimin apo zvendesimin me nje tjeter pa asnje kosto.

Historia jone

E kemi filluar ne Shtator 2013 si nje biznes i vogel lokal duke ofruar pak sherbime dhe produkte. Me linjen tone te produkteve Gaming dhe Profesional si dhe me stilin tone te punes, kemi aritur ta ngreme emrin LV4Tech ne nje brand te njohur ne vendin tone por dhe ne vendet fqinje. Qe prej 2013 LV4Tech vetem ritet dhe aktualit kemi mbi 1000Produkte gati per shitje dhe shume e shume te tjere qe i sigurojme me porosi te shpejta.

Bashkepunimi me Ne!

Ne ne LV4Tech jemi te hapur per cdo lloj bashkepunimi qe te na ofroni, mjafton qe ky bashkepunim te jete frytdhenes per te gjitha palet pjesemarese. Duke filluar nga Reklamimi perbashket, Realizimi i projekteve, Furnizimi me pjese etj…

Cfare mund te bejme per ju?

LV4Tech ofron support dhe asistence per cdo produkt apo sherbim te blere tek ne cdo dite te javes gjate orarit te punes. Asistenca ofrohet dhe pas perfundimit te garancise pa asnje kosto shtese. Mund te perdorni sistemin me te ri per te mare nje sherbim akoma me cilesor duke klikuar ketu.

Sigurohemi qe produktet tona te jene markat me te mira dhe me te kerkuara sipas tregut dhe standarteve Europiane.

Ofrojme dergesa te shpejta dhe te sigurta me poste private. Ofrojme mundesite dhe te paguani per produktin e blere pasi e merni ne dorezim(vetem per Shqiperi). Gjurmim Real Time ne faqen tone per porosi te bera ne web.

Ju sigurojme qe ne LV4Tech do te merni sherbimin e merituar, zgjidhjen me optimale per ju ne rast problematikatsh. Do te jemi te gatshem per t’ju zgjidhur problemet qe mund te lindin Remote apo ne dyqan brenda dites pa vonesa pa kosto. Perdor sistemin e biletave(ticket) per nje sherbim me cilesor.

Sipas statisikave tona ne fund te 2021, 99% e klienvete tane kane qene te kenaqur me produktin, sherbimin apo zgjidhjen e problematikave qe kane pasur. Ne kujdesemi shume qe akush tmos te ngelet i zhgenjyer nga ne.