,

Microsoft Windows 10 Home Digital | For Used/Refurbishet Products


  • Microsoft Windows OS
  • Home Edition 32/64bit
  • Digital Edition Licesing
  • Only for Used Products

4.500 Lekë

Bli Menjeher vetem kete produkt

Microsoft Windows 10 Home Edition (32/64) Digital License vetem per kompjuterat e Perdorur/Refurbishet

 

Kushtet kryesore per te perfituar nje license Digitale Windows 10:

✓ Pajisjet duhet të përdoren dhe të kenë të instaluar më parë një produkt të vërtetë Windows,
✓ Pajisjet duhet të kenë qenë në shpërndarje të paktën 6 muaj,
✓ Hard disku i pajisjes duhet të fshihet nga të dhënat dhe
✓ Pajisjet duhet të rinovohen dhe testohen siç duhet.

 

Me Blerjen e licenses digitale nuk nenkupton qe ju duhet patjeter te pajiseni me nje te tille. Pas blerjes kompjuterin apo pajisjen tuaj duhet patjeter qe ta sillni fizikisht ne dyqanin tone per te vazhduar me proceduren. Pas aprovimit te licenses kodi juaj do te instalohet ne pajisje.
Nese ndonje nga kushtet nuk plotesohet atehere licensimi juaj do te revokohet.

Nese cdo gje eshte e sukseshme ju do te pajisja juaj do te stampohet me hologramin origjinal te Microsoft Windows OEM

Kategori: , Etiketa: , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.