1 Time Remote Technical Support Level 1 | Software Only


  • Asistence Teknike Online
  • E vlefshme vetem 1 Here
  • Per cdo problem Software
  • Nuk ka nevoje te vini ne dyqan
  • Asistim Online me AnyDesk
  • Koha e zgjidhjes: 1-3 dite.
  • Konsultohuni perpara se ta blini, rreth problemit tuaj

500 Lekë

Bli Menjeher vetem kete produkt

Mbeshtetje/Asistence teknike per cdo problem software tuajin.
Cdo veprim kryhet Remote/Online  dhe nuk ka nevoje ta sillni pajisjen tuaj
ne dyqanin tone. Mjafton te keni internet.

KINI PARASYSH: Ky produkt nuk eshte i rimbursueshem.
Zgjidhja e problemit nuk eshte e garantuar.
Ne tarifojme per kohen tone qe shpenzojme per riparimin e problemit tuaj, jo vete zgjidhjen.

Ky eshte nje sherbim LEVEL 1 Basic.
Nenkupton:
-Aktivizimin e programeve te ndryshme
-Instalim driverash te ndryshem (perfshi printer)
-Regullimin e errove te ndryshme ne nivel OS.
-Instalim Programesh/Antivirus (freeware)
dhe sherbime te tjera te ngjashme.

Kerkesat:

Pajisja juaj duhet te kete sistem operimi Windows (W7 e siper)
Pajisja juaj duhet te kete internet pa shkeputje me shpejtesi te pakten 20MB/s
Pajisja juaj duhet te kete te instaluar programin AnyDesk.
Duhet te kete nje person prezent qe mbikqyr pajisjej gjate kohes qe kryej asistencen remote.

SHENIM:
Koha e marjes se sherbimit: 1-3 dite pune E Hene-E Shtune 10:00-19:00
Ky sherbim do te jete i vlefshem vetem me parapagim, duke e paguar nepermjet POKPay me karte Debiti/Kredit dhe nuk eshte ne asnje rast i rimbursueshem.

SKU: 1TTS Kategori: Etiketa: , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.