,

Barracuda Starfish Black RGB Rainbow Gaming | Membrane BGK-02114

Barracuda
Availability:

Ka stok


  • Gaming Keybaord RGB
  • Barracuda Starfish Black
  • Full Keybaord Layout
  • 104Keys with RGB backlight
  • Membrane, USB, US layout
  • Breathe Mode & Static RGB effects

1.800 Lekë

Ka stok

Bli Menjeher vetem kete produkt

Përjetoni lojëra të shkëlqyera me tastieren gaming Baracuda Starfish. Me 104 taste dhe anti-ghosting, ai siguron goditje të sakta të tasteve. Dizajni elegant i zi me dritën e prapme Rainbow rrit konfigurimin tuaj të lojërave. E përputhshme me Windows, Mac dhe Chrome OS.

Numri i tasteve: 104
Paraqitja kryesore: Paraqitja e plotë
Lloji i tastit: Membrane
Anti-Ghosting: Po / 19 taste
Ndriçimi: Rainbow
Ngjyra: E zezë
Materiali: Plastike
Interface: USB 2.0
Këmbë shtesë për ngritje: Po
Gjatësia e kabllit (m): 1,5
Paraqitjet e disponueshme: US
Përmasat (mm): 443 x 141 x 30 mm
Pesha (g): 510
Përputhshmëria: Windows 7 / 8 / 10 / 11, Mac OS, Chrome OS

SKU: BGK-02114 Kategori: , Etiketa: , ,
Peshë 1 g/kg
Brand

Barracuda

Condition

New

lights

Rainbow RGB

Warranty

No Warranty, but can be returned if faulty

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.