,

Barracuda Warlus Gaming MousePad 80x40cm Black/Orange | BGMP-011

Barracuda
Availability:

Ka stok


  • Gaming MousePad XL
  • Barracuda Warlus
  • Black & Orange saws
  • XL Size 800×400 mm
  • 3mm Thicknes

1.500 Lekë

Ka stok

Bli Menjeher vetem kete produkt

Me përmasa 800x400mm dhe trashësi 3mm, ofron hapësirë të bollshme për kontroll të saktë. Ndërtimi i tij me dy materiale siguron qëndrueshmëri, ndërsa sipërfaqja kundër rrëshqitjes e mban atë fort në vend.

Përmasat (mm): 800 x 400
Trashësia (mm): 3
Materiali: Gome  / Tekstil
Sipërfaqje kundër rrëshqitjes: Po
Ngjyra: E zezë / Portokalle
Pesha (g): 625

SKU: BGMP-011 Kategori: , Etiketa: , ,
Peshë 1 g/kg
Brand

Barracuda

Condition

New

lights

No Ilumination

Warranty

No Warranty, but can be returned if faulty

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.