, ,

One-Hand Gaming Keyboard+Mouse RGB

Unbranded
Availability:

Ka stok


 • Mouse + Keybaord Gaming
 • One-hand Keyboard Style
 • RGB Rainbow Lights
 • Dizajn ergonomik
 • Mbeshtetje e integruar e kycit te dores
 • Funksioni multimedial

3.000 Lekë

Ka stok

Bli Menjeher vetem kete produkt

MOUSE DHE TASTIERE PER LOJERA

Mouse dhe tastiere mekanike per lojera elektronike. Mausi ka nje dizajn ergonomik per mbeshtetjen e kycit te dores.

Forme e lakuar sipas pozicionit te kycit te dores per tu pershtatur me se miri me formen e pellembes.

E shpejte ne trasmetim dhe pa vonesa per lojerat tuaja te preferuara kompjuterike. Luani lojerat tuaja celulare duke perdorur tastieren dhe mousen.

DPI me 4 nivele te rregullueshme: 800/1600/1800/2400; bere nga plastika ABS me cilesi te larte, e rehatshme dhe e qendrueshme.

Specifika:

 • Mouse dhe tastiere lojerash
 • Modeli JK913
 • Drita e pasme RGB
 • Dizajn ergonomik
 • Mbeshtetje e integruar e kycit te dores
 • Funksioni multimedial
SKU: JK-913 Kategori: , , Etiketa: ,
Peshë 1 g/kg
Brand

Unbranded

Condition

New

lights

Rainbow RGB

Warranty

No Warrany, No Refund, No Return

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.