Ekran Laptopi me Porosi


  • Ekrane Laptopi te cdo lloji
  • Te rinj, me porosi
  • Me garanci dhe instalim
  • Dergo kerkesen tende per model specifik.
Duhet modeli i sakte jo me afersi prsh HP Dell etj..
Vendos sasine qe doni te blini. Per sasi ofrojme cmim shumice
Vendos emailin qe t'ju kontaktojme per cmimin.

 

Nese keni probleme me ekranin e laptopit, tabletit tuaj, LV4Tech ju vjen ne ndihme duke sjell me porosi modelin qe i ben laptopit tuaj.
Cdo ekran vjen i ri, me Garanci 30dite.

Nese ju duhet sasi apo per rishtije mund te kontaktoni per te mare cmim preferencial

SKU: LPSCR Kategori:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.